<3 Prinsesse <3 og <3 prins <3 Skrevet 10. september 2006 #1 Skrevet 10. september 2006 Hei Hei:) Jeg startet i ny jobb i august... er det litt på kanten å prøve å bli gravid allerede? Har jo så lyst på en liten en..
~Maja Mor~ Skrevet 10. september 2006 #2 Skrevet 10. september 2006 Det er jo vanskelig for meg å si, men det kan jo ta lang tid før du blir gravid og da er det vel like greit å begynne hvis dere har bestemt dere for å få barn sammen. Du har alle rettighetene på din side når det gjelder jobb, så det er ikke et prøblem, men jeg skjønner at det er litt "ekkelt" å bli gravid i en så fersk jobb. Men lykke til uansett når dere begynner :-)
♥ nr3 i juni 2011♥ Skrevet 10. september 2006 #3 Skrevet 10. september 2006 Jeg vet om flere som har fått ny jobb og så blitt gravide noen mnd etterpå. Jeg synes ikke det gjør noe, så bare prøv å bli gravid. Har man lyst på barn, så bør ikke sånt spille noen rolle. Jeg blir så sinna på at vi jenter kan oppleve diskriminering om vi blir gravide... Lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå