Gå til innhold

April: Jeg har blitt irrasjonell! :-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Etter at jeg bla mamma har jeg blitt litt rar... Sånn rar som alle mødre blir, tror jeg. Når helsesøster og andre skryter av ungen min og sier at hun er sterk, så våken og kvikk, veldig sosial og sånn, så kjenner jeg virkelig hjertet svulme og jeg blir kjempestolt! Dette er jo selvfølgelig bare bra, men jeg må le litt av meg selv likevel:

 

- for det føste sier jo HS slikt til alle barn, og jeg tror ikke EGENTLIG at ungen min er sterkere/kvikkere/mer sosial enn andre

- for det andre hadde jeg jo vært AKKURAT like stolt og glad i henne om hun hadde vært svakere eller mindre "med" eller slikt - hun er jo deiligungen min!

 

Så jeg er dobbel irrasjonell jeg, men nyter det. Flere?

 

(forresten har snuppa snudd seg fra mage til rygg i dag, og jeg er SÅ stolt! Irrasjonell igjen, for jeg var like stolt av henne i går også, da hun "bare" kunne snu seg fra rygg til mage)

 

Jeg ELSKER å være mamma!

med alle de rare greiene som følger med :-)

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du, jeg er helt lik! Det er ganske sprøtt. Og bestemor er enda værre. Det er ingen grenser for hvor genial tulla er.. hehe..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...