Gå til innhold

Mensmurringer


Anbefalte innlegg

Skrevet

har i de siste dagene hatt noen mensmurringer. Er dette med på å modne? Har hatt noen kynnere også, men bare et par på kveldene. Er i uke 39, men tror ikke jeg er moden enda.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har hatt mensmurringer i mange uker, jeg er i uke 34. Jordmor sa at det var livmor som vokser. Har hatt det i alle mine tre svangerskap. Men hvis du ikke har hatt det før, så kan du jo høre med jordmor/lege hva det er?

Skrevet

Jeg har hatt en del mensmurringer i halvannen uke, mest på natten. Jordmor sier hun tror det er livmorhalsen som holder på å avkortes, med andre ord at det er modning på gang.

Skrevet

jeg har også fått beskjed om at det er modning av lege og jm:=)

 

har hatt det siden uke 32 ca..men sterkere nå.. (uke 37)

Skrevet

Jeg har også veldig sterke murringer og sammentrekninger. Kan ikke fatte hva annet det skal være godt for enn modning, så støtter meg til den teorien tror jeg!=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...