Anonym bruker Skrevet 7. september 2006 #1 Skrevet 7. september 2006 Da dere var til samtale på sykehuset, og fikk klarsignal at dere fikk KS, fikk dere da datoen for det samme dag dere var der? Eller måtte dere vente på time for operasjonen i posten? Huff, dette ble inviklet :/ Håper dere forstår hva jeg mener.
Fisk med CV Skrevet 7. september 2006 #2 Skrevet 7. september 2006 Jeg har fått innvilget keisersnitt, men siden det er 4 mnd til termin har vi ikke satt noen dato ennå. Men mellom 7-10 dager før termin har jeg fått beskjed om, skal nok være med å sette dato når den tid nærmer seg, er jo litt etter hva som er ledig og litt etter mitt ønske også. I alle fall slik det er på riksen :-)
valente Skrevet 7. september 2006 #3 Skrevet 7. september 2006 Jeg fikk brev i posten uka etter med dato.Det ble ca 10 dager før termin.
Trebarnsmor!!! Skrevet 7. september 2006 #4 Skrevet 7. september 2006 Jeg fikk bestemt dato på sykehuset i uke 29. Det blir 8 dager før termin!
marcusw Skrevet 7. september 2006 #5 Skrevet 7. september 2006 Fikk svar med det samme med keisersnitt på Bærum, men da var det tett på termin. På risken fikk jeg brev i posten like etter samtalen. Denne gangen skal jeg føde på Bærum, skal på samtale til uka. Skal ønske dato, da jeg har termin 5 januar har jeg spurt om dato rett før jul. Håper det går...
jente06OGgutt09 Skrevet 13. oktober 2006 #6 Skrevet 13. oktober 2006 jeg fikk dato for keisersnittet i uke 29:) bare klokkeslettet jeg ikke har fått..hehe.. skal oxo få et brev i posten, som bekrefter at jeg får keisersnitt..
Anonym bruker Skrevet 13. oktober 2006 #7 Skrevet 13. oktober 2006 Jeg fikk datoen på sykehuset. Skal ha ks 9 dager før termin. De ønsker å ikke ta for tidlig for det fører ofte til pusteproblemer hos barnet. 7 dager er blitt normalt, men de tar ikk planlagt ks i helger så da blir det litt + -
fruhc80 og Linnea Skrevet 14. oktober 2006 #8 Skrevet 14. oktober 2006 Jeg fikk også ks datoen på samtalen, og den ble satt til 8 dager før termin
februarguttimagen:)høygravid!! Skrevet 15. oktober 2006 #9 Skrevet 15. oktober 2006 Jeg fikk dato på ordinær UL da jeg var 19 + 4. Skal ha ks den 23.02, 10 dager før termin:)
Hildemor26 Skrevet 20. oktober 2006 #10 Skrevet 20. oktober 2006 Jeg måtte tilbake 13 uker etter første samtale. Fikk ikke dato da heller. Fikk beskjed om at en hyggelig kvinne skulle ringe meg for videre avtale. Hun ringte i dag, så nå er det 18 dager igjen.. Lykke til:)
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2006 #11 Skrevet 21. oktober 2006 Jeg fikk innvilget KS der og da på sykehuset i Stavanger (SUS), og fikk dato også. Da var det ca 2 mnd. igjen av svangerskapet. Kort tid etter fikk jeg brev med bekreftelse i posten. Positivt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå