Lisa37 Skrevet 7. september 2006 #1 Skrevet 7. september 2006 Hvis man har blitt gravid etter å ha gått på pergo, og av frykt for å miste babyen er det noen medisiner man bør gå på ? som minster risikoen for abort? Jeg har hatt 3 aborter, to for lenge siden og en nylig, må legge til at jeg har en gutt på åtte år som kom i mellom ....:-)
lindynatt Skrevet 7. september 2006 #2 Skrevet 7. september 2006 Du burde eventuellt få progesteron tilskudd og blodfortynnende.
kirsty*2barnsmamma Skrevet 11. september 2006 #3 Skrevet 11. september 2006 Det er noe som heter crinone som er en vaginal pille man tar hver dag for at spiren skal sitte. dette er en dyr medisin som ikke alltid er like lett å få. Du kan høre med gyn?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå