Gå til innhold

Hva synes dere om navnene Oskar og Mari?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har en Anna og en Eirik fra før.

 

Alternativer til Oskar er Julian og Odin.

Alternativer til Mari er Ella og Julie.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Synes Oskar og Mari var de fineste navnene jeg. Begge var på min liste også : ) Synes navnene passer både når de er små barn og når de blir voksne!

Skrevet

Hehe, Anna ble det nesten på jenta vår og... Ble Marit til slutt. Og Eirik sto på lista, sammen med Oskar, i tilfelle vi fikk gutt.

 

Skal si dere har god smak i navn... hehehe

Skrevet

Jeg synes de navnene var kjemefine sammen. Liker også veldig godt Ella og Ellinor. Har selv en liten Anna!

Skrevet

Jeg liker ikke Odin, men både Oskar og Julian er helt ok. Alle jentenavnene var kjempefine. Tror jeg hadde skippet Julie siden det er så vanlig, men det er et knallfint navn. Kanskje Mari passet litt bedre enn Ella til søsknene sine navn, men nå skal hun ikke bo hjemme med dem hele livet da, og ikke skal du rope på alle 3 hele tiden heller (håper jeg) ;P

 

Lykke til! Forresten er søsknenes navn veldig flotte!!

Skrevet

Begge er flotte navn!! Liker ikke navnet Julian og Odin!!!

Ella er et flott alternativ!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...