VeNi Skrevet 6. september 2006 #1 Skrevet 6. september 2006 Hei dere medrugere !! Hvor lenge er det vanlig å gå på disse vaginale hormon bombene??? Fram til blodprøve, eller evnt lenger... Var i lykkerus over innsatt egg, og har først begynt å tenke over det nå, etter nesten en uke. Litt i tåka ! Glemte spørre legen... :-) Ruge klem fra
*Lenn* :-)) Skrevet 6. september 2006 #2 Skrevet 6. september 2006 Det spørs om det er "ordinært" forsøk eller fryseforsøk.... Vet frys, går du på de til test. Er den positiv, fortsetter du til ut uke 9. Ved "ordinært" forsøk er jeg ikke sikker..... Noen andre? )
Ciap Skrevet 6. september 2006 #3 Skrevet 6. september 2006 Hei på deg... Jeg tok ut egg i går, og begynte med Cyclogest i dag. Det skal visst taes én om morgenen og én om kvelden i 15 dager fra dagen etter egguttak... Kan hende det er individuelt, men en venninne av meg har fått beskjed om det samme..;o)
VeNi Skrevet 6. september 2006 Forfatter #4 Skrevet 6. september 2006 Takk for svar :-) Jeg har "ordinært" forsøk, ikke frys.... Første ivf forsøket. Noen andre som har erfaring ??? c";)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå