Gå til innhold

Flaskebarn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

kor mykje ete barnet på flaske ca 6 veke gammelt? vekke du det på natta? lure berre på ka som e "normalt"

 

jenta vår spise alt fra 50 ml til 160 alt ettersom... sove i 7 tima på natta, men på dagen våkna ho når d har gått 3-4 tima (jordmor har sagt at d ikkje burde gå meir enn 5 tima på natta men ho søve no so godt eg har ikkje hjerte til å vekke ho...)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg gir kun mm, så kan ikke svare på hvor mye barnet spiser, da...

Men jeg skulle da tro at barnet våkner dersom det er sultent, og at det ikke er nødvendig å vekke henne. Min gutt sover opptil syv timer på natta, vekker ikke ham for å mate ham. Men det er kanskje anderledes med flaskebarn?!

Skrevet

Hei.

Vet ikke akkurat hva som er 'normalt' jeg, men tror det kan variere fra baby til baby. Min 7 uker gamle baby sover også 7 timer på natta (herlig) og får mat hver 3-4 time på dagtid. Hun drikker ca. 100 - 120 ml hver gang. Synes det er deilig at hun sover såpass lenge på natta, og har ikke tenkt å vekke henne så lenge hun er frisk og legger på seg normalt.

 

Lykke til videre!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...