EJsinMamma Skrevet 4. september 2006 #1 Skrevet 4. september 2006 Jeg lurer på om jeg kan være gravid? Prøvd i 1 år nå, men ingenting har skjedd. Venter IKM på Torsdag kan jeg være gravid denne gangen.. 110187 er jeg født. Trenger hjelp er nervøs nå..
Chanelle med ♀♂♂♂ Skrevet 4. september 2006 #2 Skrevet 4. september 2006 Får dessverre ikke opp graviditet på deg akkurat nå...men her er en baby, skjønner du! Så du må ikke miste håpet, det tar jo litt lengre tid ofte enn en hadde tenkt seg.. Lykke til! *klem*
EJsinMamma Skrevet 4. september 2006 Forfatter #3 Skrevet 4. september 2006 takk takk chanelle2. Du ser ikke når dette kan være - om det er på naturlig måte eller om det er med hjelp?
Chanelle med ♀♂♂♂ Skrevet 4. september 2006 #4 Skrevet 4. september 2006 Hmmm... Er litt prinsippielt imot å prøve å få opp bilder på akkurat det, men jeg enser at du strever, ja. Dette er jo en personlig vurdering og avgjørelse, du og din kjære må ta, da. Men uansett må et godt råd være å ikke gi seg! En MÅ jo håpe, sant? Stor klem til deg!
EJsinMamma Skrevet 4. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 4. september 2006 *gråter nå* takk for hjelpen =)
Chanelle med ♀♂♂♂ Skrevet 4. september 2006 #6 Skrevet 4. september 2006 Nei, og nei, kjære du.. Jeg kunne ikke og ville ikke se noe fremover om det du spurte om!! Derfor lot jeg være... Når jeg sa at du strevde refererte jeg til det som er NÅ, og ikke det som kommer altså... Bare MÅ understreke det... *trøsteklem*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå