Stine* Skrevet 4. september 2006 #1 Skrevet 4. september 2006 Var på UL i dag, og vi har (som fryktet) hatt en abort. Har vært veldig lei meg hele helgen, for jeg var ganske sikker på at spiren var vekke. Er lei meg nå også, men har begynt å se lyst på det igjen, og finne motet til å prøve igjen etter neste syklus (bare så dumt at jeg har så uregelmessig mens). Legen lovet oss tett oppfølging ved neste svangerskap, så det er bra. Håper jeg kommer fort innpå her igjen! Snakkes snart
Rose -3. troll i 2012 Skrevet 4. september 2006 #2 Skrevet 4. september 2006 så fryktelig trist å lese... Håper du kan få forståelse fra din kjære og at dere sammen kommer dere gjennom dette! *klem*
Lurv Skrevet 4. september 2006 #3 Skrevet 4. september 2006 Håper du klarer å se fremover.. vet hvordan det er å miste, og det er viktig at du tar vare på deg selv! Håper du slipper å vente så lenge inne på "bli gravid" og at du kommer for å bli neste gang du stikker innom her!
Stine* Skrevet 4. september 2006 Forfatter #4 Skrevet 4. september 2006 Takk for støtten! Setter pris på det! Satser på at eg komme snart innpå her igjen
Januar 2010 <3 Skrevet 4. september 2006 #5 Skrevet 4. september 2006 Huff da. Det var leit å høre. Hvor langt var du på vei? Lykke til neste gang;) Da går det bra skal du se.
mamma i aprli Skrevet 4. september 2006 #6 Skrevet 4. september 2006 hei. har vært igjennom det samme, det er forferdelig... mistet i april jeg, og no er jeg gravid igjen 8 uker på vei =) jeg blir godt fulgt opp no, er til lege hve 14 dag og tar ultralyd og er sykemeldt. er så redd for å miste igjen.... skal til legen igjen på onsdag, grur meg.... lykke til med prøvinga =) dette går bra =)
Stine* Skrevet 4. september 2006 Forfatter #7 Skrevet 4. september 2006 Eg fekk beskjed om at eg va rundt 10 uker på veg, men fant ut på UL at eg kun va 7 uker. Ikke så lett å finne positive ting nå, men me prøve så godt me kan, og satse på å bli fort gravide igjen! Ønsker så sterkt et barn... funnet klær eg ville ha og utstyr, funnet oss en god romslig familiebil som vi skal kjøpe neste uke.. nå mangler det bare barnet!! Krysser fingrene og satser på at eg har en spire før juletider
FrkVissVass Skrevet 4. september 2006 #8 Skrevet 4. september 2006 Så trist og fælt å høre. Hater å lese om dere som mister, hvis du forstår meg rett-det er så unødvendig. Det er så fælt, så urettferdig og forferdelig trist. Håper du kommer tilbake til oss Stine! All lykke på veien så lenge, tenker på deg.
lioevr- Verdens lykkeligste Skrevet 5. september 2006 #9 Skrevet 5. september 2006 Jeg har lest mye om akupunktur for tiden. Og det skal visst være kjempefint til å høyne mulighetene for både graviditet og stabilitet de første mnd. Hør med fastlegen din
marikatte *i ammetåke*;) Skrevet 5. september 2006 #10 Skrevet 5. september 2006 Uff, det var trist:-/ Godt legen vil gi dere tett oppfølging neste gang:) Ønsker deg lykke til!
Gullet83_har_fått_nr2 Skrevet 5. september 2006 #11 Skrevet 5. september 2006 Huff da! Så trist!!!! Jeg håper det ordner seg for dere så fort som mulig!!!!!! Spiren klorer seg ordentlig fast neste gang skal du se! Lykke til hvertfall!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå