Gå til innhold

åh han biiiiter! (Samme som småroll 0-1år)


Anbefalte innlegg

 

Pingu biter meg hver gang jeg ammer.. veldig ofte gjennom hele måltidet. Jeg stapper lillefingen inn i munnen hans for å få han til å slippe taket. Han har jo selvfølgelig fått to tenner så dette fører til en del merker og blod.. Hva kan jeg gjøre? Må jeg slutte å amme?

 

Han er forresten lite interessert i puppen.. vanskelig til å få han til å suge, så jeg må gå rundt med han får i det hele tatt å få noe i han. Sånn har han vært siden han var 2 mnd.

Men han veiver sånn med armene når han får flaske så det er nok like vanskelig å gi det( bare ikke like vondt..)

 

Hva hadde du gjort?

 

Fortsetter under...

du kan jo prøve å dra ham tett inntil deg når han biter, høres kanskje litt brutalt ut siden han ikke får puste, men han slipper jo taket da for å få luft.

 

er iallfall det mange har gjort for å få has på bitingen...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...