Mamma78 til to herlige små:) Skrevet 2. september 2006 #1 Skrevet 2. september 2006 Tok to tester i dag, mest bare for å avkrefte at jeg er gravid, men de visste positivt begge to:) Nå er jeg veldig glad, men har likevel en følelse at det ikke kan stemme. Det er bare 4-5 uker siden jeg slutta på p-pillene. Men, en strek er vel en strek. Nå håper jeg spiren klamrer seg fast, også sniker jeg meg over på 1.tri. etterhvert. Var ikke så lengejeg fikk vært her inne, men lykke til alle prøvere:)
Fru Barbro von Kobro Skrevet 2. september 2006 #2 Skrevet 2. september 2006 Gratulerer!! Så bra Har høyrt om mange som blir gravid rett etter pilleslutt, så det stemmer nok, ja
Solskinnsjenta Skrevet 2. september 2006 #3 Skrevet 2. september 2006 Gratulerer Lykke til de neste månedene.
Gjest Skrevet 2. september 2006 #4 Skrevet 2. september 2006 Så heldig du er! Gratulerer så masse!!! Kos deg med spira di og lykke til videre!!! =)
Vårill Skrevet 2. september 2006 #5 Skrevet 2. september 2006 Gratulere masse! Du er kjempeheldig! Håper det går bra med deg og spiren din! -Og håper jeg møter deg på 1. trimester snart. Jeg er veldig misunnelig på deg, og har planer om å komme meg dit neste mnd.
**Håper** Skrevet 2. september 2006 #6 Skrevet 2. september 2006 Ååååå...Gratulerer så mye. Da satt spiren fort etter p-pille slutt. Jeg slutta med p-pillene for 5 uker siden og hadde ikke den flaksen. Så jeg får bare prøve videre. Kos deg.
Lone35 =0) Skrevet 2. september 2006 #7 Skrevet 2. september 2006 Grattis, Barola Lykke til med nurket i magen.
Mamma78 til to herlige små:) Skrevet 2. september 2006 Forfatter #8 Skrevet 2. september 2006 Takk skal dere ha:) det er jo for godt til å være sant, nesten... Ble litt urolig når jeg leste i en tråd her at en test kan vise positivt hvis det er rett før man får tanta på besøk. Noen som vet om det stemmer?
~Maja Mor~ Skrevet 2. september 2006 #10 Skrevet 2. september 2006 Gartulerer!! Lykke til i svangerskapet :-)
Nela Skrevet 2. september 2006 #13 Skrevet 2. september 2006 Gratulerer så mye!! Og bare ta det med ro, testene blir ikke positive med mindre du er gravid. )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå