Anonym bruker Skrevet 2. september 2006 #1 Skrevet 2. september 2006 Mener jeg har lest en plass at man ikke skal gi malt når babyen er liten. Er det noen som vet noe om dette. Jenta mi er 6 uker.
sneipen <3 snuppa Skrevet 2. september 2006 #2 Skrevet 2. september 2006 er ikke sikker... men prøv med sviskesaft i melka,det er værtfall ikke farlig:)
Mini&Meg Skrevet 2. september 2006 #3 Skrevet 2. september 2006 jeg fikk beskjed om å bruke malt på HS da han var 4 uker, og jeg bruker det hver dag og ingen problemer hittil.
LivetErEnLek Skrevet 3. september 2006 #4 Skrevet 3. september 2006 De anbefaller malt når de er helt små. Sviskesaft er jo fra 4 mnd og oppover....
tobias mamma Skrevet 4. september 2006 #5 Skrevet 4. september 2006 Sønnen min er 17 dager gammel, og han har jeg fått beskjed om å bruke malt i mme til. Og det funker fint
to ganske tette og helt ferdig Skrevet 5. september 2006 #6 Skrevet 5. september 2006 MALT ER IKKE FRALIG DET ER ETT NATURLIG PRODUKT MED INNHOLD AV B VITAMINER. HVOR MYE DU SKAL BRUKE MÅ DU FINNE UT AV SELV SAMMEN MED BABYEN DIN. BEDRE OG BRUKE MALT ENN Å HA EN BABY MED VONDT I MAGEN OG PROBLEMER MED AVFØRING
Sina73 Skrevet 7. september 2006 #7 Skrevet 7. september 2006 Jeg fikk beskjed allerede på barselavdelingen at jeg måtte bruke malt i mme.
Twig Skrevet 8. september 2006 #8 Skrevet 8. september 2006 Jenta mi har ikke hatt noen problemer med malt.. begynte med det ved 2 mnd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå