<3 Felicia og Jonathan <3 Skrevet 1. september 2006 #1 Skrevet 1. september 2006 tusen takk for svar!! du så at min søster (født 29.04.76) får en liten gutt. hun har termin 15 september. ser du noe om når hun kommer til å føde? og jeg ble spådd til å enten være gravid eller at jeg blir det iløpet av 1-2mndr og at det blir en jente ser du det samme?jeg er født 04.07.86. på forhånd takk:)
<3 Felicia og Jonathan <3 Skrevet 1. september 2006 Forfatter #3 Skrevet 1. september 2006 dytter litt:)
Elastica Skrevet 1. september 2006 #4 Skrevet 1. september 2006 Hei igjen:-) Får opp at du blir gravid når det er kaldt i været, men kan ikke se nøyaktig mnd.Ser ut som en lita jente til deg:-) Lykke til!!
<3 Felicia og Jonathan <3 Skrevet 1. september 2006 Forfatter #5 Skrevet 1. september 2006 tusen takk:) blir spennende. du er den 3 som sier jente så da ser det veldig ut som at det er en mulighet. kan du se når min søster føder. hun har termin 15september. og hun er født 290476 tusen takk for at du svarer:) setter pris på det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå