Gå til innhold

Kåt dame med fantasier


Anbefalte innlegg

Jeg er bare så utrolig kåt om dagen (i uke 26) at jeg stadig er inne på denne siden samt diverse pornosider på nettet, i håp om å få slukket den verste 'tørsten'. Jeg og samboer har fint sexliv, men likevel er jeg altså omtrent kåt hele tiden og har mange sterke fantasier både angående jentesex, gruppesex, sex med flere menn hvor jeg får en i analen og en i fitta samtidig med at flere står over meg med steinharde pikker som de onanerer samtidig med at de knar brystene mine. ÅH SÅ DEILIG!!!

 

Dette er drømmer jeg forsåvidt har hele tiden, men nå når jeg er gravid tenker jeg enda oftere på slike ting enn vanlig.

 

I tillegg drømmer jeg mye om jentesex - det kan godt være en mann eller to med - men først og fremst ønsker jeg å kjenne på den myke kroppen og tunga til en jente, gni puppene godt inntil hverandre, smøre kroppene inn med olje og bare ligge å kose lenge, lenge med hverandres bryster, klitoris m.m. Kanskje bruke en dildo på hverandre, gjerne i kombinasjon med en strap-on eller en mann slik at man kunne bli pult i begge hull samtidig.LIKE DEILIG OM IKKE ENDA BEDRE!!

 

Åh som jeg lengter etter å gjennomføre disse fantasiene!!!!!

 

Samboeren min sier han kunne tenkt seg å prøve med en jente til, men jeg er ikke sikker på om jeg ønsker å ha ham med. Muligens bedre å gjennomføre slike ting med foreløpig ukjente menn og kvinner. Har sett litt på såkalte swingers-sider, men har ennå ikke turt å ta skrittet fullt ut. Kanskje gjør jeg det aldri... For tiden er jeg jo også gravid ... og det legger jo noen (mentale) begrensinger... sukk...

 

Så foreløpig får jeg prøve å klare meg med denne siden her, samt porno på nettet, men PLEASE!!!: Kan ikke noen legge ut sine fantasier snart, jeg blir så utrolig kåt av å lese om det - både trekant-sex, anal-sex og jentesex. For ikke å snakke om alt på samme tid!!!!!!!

 

Men nå er jeg så kåt at jeg rett og slett blir nødt til å gni klitorisen, samt brystene litt. Så får jeg heller komme tilbake til tastaturet etterpå :)

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6155275-k%C3%A5t-dame-med-fantasier/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Deilig å lese at flere har det på samme måte, og også ganske opphissende at vi sitter så mange jenter hjemme rundt omkring og tenker på de samme tingene mens vi tar på oss selv og hjelper oss selv til deilige orgasmer.Egentlig hjelper vi jo hverandre..det var nok for meg å lese innlegget ditt,kjenner nå at det dunker i trusa,jeg blir våt med en gang det snakkes om jentesex og kos,skulle gjerne ha forsket litt mer på det.Masse olje, bestemte,varme tungespisser som søker og leker, en frekk jente som tør si hva hun vil ha.Og som tør overraske. Kanskje det hele begynner ute på byen med flørting?? Før litt hemmelig klining, hånda ned i buksa eller under skjørtet med hvisking om videre planer...?

Hva ser du for deg?

He he. Har det så vannvitti likt deg, og eg e også snart 3 barnsmor (31 år).

Det beste med sex i svangerskapet eller i det siste generelt e at orgasmene e, om mulig enda sterkere. Tenner så sinnsykt på porno der jenter får ejakulasjon (spruter/squirting) og no gjør eg det selv og. E så hinsides godt !!!!

Jente med strap-on? Tror du må være typen min sin "drømmedame", hehe... Han fantaserer om å se meg og en annen jente bruke strap-on på hverandre. Dette tenner ikke jeg helt på da, men skulle jeg bli tatt i begge hull samtidig, er det jo tryggere å la typen og en jente med strap-on gjøre det. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...