Gjest Skrevet 1. september 2006 #1 Skrevet 1. september 2006 Så da var ikke jordmor enig med legen.. hehe.. self.. I uke 12+6 var legen ganske så sikker på at vi ventet Casper. Så frem til i forgårs har vi gått å trodd på det. Men etter Ordniær ul, viser det seg at Casper har innovertiss.. :-) Jordmora lette og styrte lenge før hun bestemt konstanterte at nei hun var ikke enig. Viste oss mangelen på "ballong og tut", og viste oss de tre strekene som hun forklarte som noe helt annet. :-) Litt humoristisk da.. :-) Men rart.. :-)
SpongeBob Skrevet 1. september 2006 #2 Skrevet 1. september 2006 Det var ikke helt de ordene vår JM brukte da hun viste oss utstyret som definitivt var der - "Der har dere ballene, og der er pikken". Hoppet litt der jeg lå, ja! Gratulerer med jente!
selfangerkjerringa Skrevet 1. september 2006 #3 Skrevet 1. september 2006 hehe... snodige greier Men uansett - gratulerer med velskapt lite knøtt, uansett kjønn
rahi Skrevet 1. september 2006 #4 Skrevet 1. september 2006 Vår JM sa det med sikkerhet er en gutt og dokumenterte det med å måle en 3 mm liten utovertiss
mammatilleander ogPatrick Skrevet 2. september 2006 #5 Skrevet 2. september 2006 vår ul spesialist trodde det var en gutt, men vi fikk beskjed om at vi måtte kjøpe hvite klær, så da får vi bare vente å se.. vår lille krabat ville ikke sparke så hun fikk sett ordentlig... så lenge den lille krabaten har det bra er jeg fornøyd=)
Gjest Skrevet 2. september 2006 #6 Skrevet 2. september 2006 hehe, vittig ) blir jo litt usikker selv da, selv om jeg så en utovertiss og klump under med egne øyne... får jo dobbelt-sjekket om en ukes tid.
Gjest Skrevet 2. september 2006 #7 Skrevet 2. september 2006 Takk takk.. hehe... spongebob: tror jeg hadde hoppa jeg også av en slik beskjed. Ikke akkurat de ordene en normalt bruker om babyens utstyr.. hehehe... Er koselig uansett hva som kommer, snuppa er frisk og fin sa de, så da er jo alt greit... men hjernen vil liksom ikke helt være med på denne omstillingen enda.. :-D
SpongeBob Skrevet 3. september 2006 #8 Skrevet 3. september 2006 3 cm???? Lårbeinet på min var 29 mm, du snakker om å være velutstyrt!!!!
SpongeBob Skrevet 3. september 2006 #9 Skrevet 3. september 2006 Og takk og pris, du hadde egentlig skrevet 3 mm... Man blir ikke mindre distré av å være gravid, nei...
Gjest Skrevet 4. september 2006 #10 Skrevet 4. september 2006 Hehe... spongebob: Ammetåka tatt deg på forhånd? :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå