Gå til innhold

Nå skjønner jeg seriøst ingenting...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hadde el-slim igjen jeg. Jeg som trodde jeg hadde el for flere dager siden. Da slapp vel aldri egget da allikevel da? Eller?? Hjelp!!!

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

denne el kan dra pokker i vold noen ganger, lurer oss støtt ja. er du sikker på at du hadde el slim da? har du tatt el test??

Skrevet

jeg testet el tidligere, og hadde slim da også, Testen ble ikke hekt positiv, men det blir aldri dissa el-stripsa på meg. Var sikker på at jeg hadde en test til liggende her et sted,men jeg finner bare to g-tester og ingen for el. Shit as, men flaks vi hadde sex til morgenen idag. Bare litt kjipt å få utsatt ikm enda litt til.

 

Og så nå da som magefølelsen min sa jeg var befruktet. Kanskje det var dette den prøvde å si istedet :)

Skrevet

søren assa at denne kroppen lurer oss støtt, er ikke til å stole på. og at det skal være så vanskelig å finne denne el, men det er vel en grunn til at alle som prøver ikke skal få det til 1 pp hehe, hadde vært flust med unger da sikkert.

 

håper du er befruktet da, støv og kryss!!!

Skrevet

Kan jo alltids håpe, igjen....

 

Sorry sutringa altså, bare ble litt satt tilbake akuratt nå.

 

Krysser fingra for deg og:)

Skrevet

er lov til å klage litt her inne, vi driver jo med det samme alle mann. vi krysser for hverandre!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...