*3barns mamma* Skrevet 30. august 2006 #1 Skrevet 30. august 2006 venter i spenning nå. krysser fingrene for alle som venter ikm snart:)
♥Rime♥ Skrevet 30. august 2006 #2 Skrevet 30. august 2006 Hei hei, Jeg venter ikm søndag.Har en følelse av at jeg ikke er gravid. Kjenner absolutt ingen tegn Men krysser fingrene alikevel:) Ønsker deg også masse lykke til og håper tanta ikke kommer!
Mamma til 2 søte jenter Skrevet 30. august 2006 #3 Skrevet 30. august 2006 Jeg har ikm på søndag el. mandag. Føler meg gravid, men det har jeg tatt feil av tidligere så jeg tør ikke juble. Vet ikke helt hva jeg skal tro, men håper selvsagt at ikke tanta dukker opp.... Vi får krysse fingrene for hverandre og håper at tante rød holder seg laaaangt borte!!!
trollemor med hybelboer Skrevet 30. august 2006 #4 Skrevet 30. august 2006 Heisann og hoppsann.... Så kjekt at flere har ikm på søndag, da får vi følge hverandre opp og håpe flere av oss blir gravide.... Solskinnsjenta 1pp og Hjertebank 4pp har også ikm på søndag, vi har stått sammen på ikm uke 35 listen en sund nå... Dere får komme dere på listen dere også... Lykke til alle sammen
*Julie* 4pp Skrevet 30. august 2006 #5 Skrevet 30. august 2006 Jeg har ikm uke 36, på mandagen.. men det kan liksesågodt være på søndag, uke 35.. Akkurat i grenseland gitt;) Uansett så får vi følge med på hverandre..
*Bolle-i-ovnen*<3 Skrevet 30. august 2006 #6 Skrevet 30. august 2006 hei på dere :-) jeg har oxo ikm på søndag :-) jeg har noen veldige "menssmerter" og har hatt det siden lørdag nå. det er for tidlig til at det er tr, men kan det være tegn på at jeg kan være gravid?? har oxo litt ømme bryst... andre som har det sånn av dere??
♥Rime♥ Skrevet 31. august 2006 #7 Skrevet 31. august 2006 Hei spennede når så mange venter ikm søndag Jeg føler fortsatt ingenting, men i dag når jeg gikk i byn så kjente jeg DEN ekle metallsmaken i munnen og kom på at det kunne vere et tegn. Så når jeg kom hjem tok jeg test(klar beskjed) Det står på pakken at man ikke skal ta testen før dagen etter ikm, men jeg tenkte jeg kunne jo prøve, mange andre her inne som tester før og får positiv test. Men neida, det var kun en strek.negativ.... Så nå vil jeg skylde på testen og har lyst å få mannen til å kjøre meg til byn og kjøpe cb, hehe. Eier ikke tålmodighet. Men synes det blir litt flaut også. Har tatt to tester denne uka..uff...
***Pærla*** Skrevet 31. august 2006 #8 Skrevet 31. august 2006 Hei Jeg har ikm på mandag så gler meg å se da c";) hilsen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå