Gå til innhold

Lykke til Lenn :-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei på deg!

 

Vil bare ønske deg lykke til!! Vi skal på egguttak i morgen. Er kjempespent.. dette er første ivf forsøk! Insetting på lørdag!!!!

Lykke til til deg og til meg :-) hi hi hi!

 

72 mod

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tuusen takk! Blir rent rørt, jeg...2 lykke-til-innlegg på rappen :o)

 

Ja nå *krysses* alt som krysses kan for oss!!!!!

 

Lykke til på egguttak! Hvor hører dere til? Vi er på St.Olav.

Jeg er også 72-modell! :o)

 

Klemm

Skrevet

Vi har valgt Hausken i Haugesund.. men bor i Bergen :-)

 

Vi reiser i kveld, og skal bo på hotell, slik at vi ikke risikerer at eggene løsner av seg selv i morgen tidlig mens vi venter på ferge ;-) ha ha ha

Drar hjem igjen i morgen, og ned igjen fredag kveld og får oss en koselig/romantisk kveld før vi skal bli mamms og papps på lørdag... for vi blir jo det vel ? I allefall i minst 14 dager :-)

 

Kjempe klem til deg!

Skrevet

Ja!! Til helgen blir vi gravide både jeg og du!! Gleder meg :o)

 

Kanskje vi kan følge hverandre litt her på siden.... Jeg er SM helt resultatet er klart :o)

 

Blått kryss skal det bli XXXXXX

Positive tanker nå!!

 

Klem

Skrevet

Yes!! :-)) Er helt gira jeg nå :-)

 

Har sprøytet Gonal-F i 11 dager, så hormonene tyter ut ørene mine.. :-) Ha ha ha.. Ingen sprøyter i dag.. :-)

Er sykemeldt, fordi jeg ikke vet mer hva jeg skal si på jobben - har jo blitt en del legebesøk. Dårlig samvittighet for det, men men... Virker jo teit å gå på jobb i dag og så må ha fri igjen i morgen... Så da blir jeg heller hjemme.

Blir litt hekta på denne siden gitt :-) ha ha ha

 

Tror jeg må hoppe i dusjen - vi skal jo snart reise for søren... hadde helt glemt tiden jeg!!! oj oj oj oj !!! Vi drar vel i 17 tiden tenker jeg!!! Eggene mine gjorde seg så kostbar sa Elise på klinikken... 2 på høyre og 6 på venstre.. men det var på mandag... kan jo ha blomstret til nå da :-) Jeg er positiv og jeg har tippet 10 og min mann tipper 11 egg.. :-)

Legger inn en melding i morgen eller fredag, og så må du skrive om du fikk 2 eller ett barn satt inn :-) Snakkes da!!!

ps.. regner med du bor i trondheim?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...