Gå til innhold

Akkupunktur


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sitter her og lurer på å bestille meg time med akkupunktur, for å få gjordt noe med min uregelmessige mens. Noen som har prøvd? Og evt fotsoneterapi også? Det er såååå lenge å vente på time til gyn, der jeg VET jeg får pergo, siden jeg fikk det sist.. Men lille utålmodige meg har lyst til å prøve noe alternativt. noen erfaringer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hørt at dette er veldig bra jeg...Mange som har fått skikk på syklusen sin å sånn vet bruk av akkupunktur eller fotsone terapi!!!

Synes du skal prøve ut dette jeg...=)=)

 

Krysser fingre å tær for degXXX

Skrevet

Jeg har begynt med dette selv,hørt om mange som har blitt gravid etterpå:-) Er ikke du fra Ålesund forresten? Da har de en veldig flink og hyggelig fyr på Næringsparken på Moa, der har de fotsone også.

Skrevet

jeg er fra Ålesund ja.. Kanskje jeg skulle prøvd ut han på Moa da! Er det dyrt da?

Skrevet

Tusen takk for svar til dere begge foressten og krysser alt som kan krysses tilbake! ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...