mensana Skrevet 30. august 2006 #1 Skrevet 30. august 2006 Jeg var ikke innom her i går (prøvde, men rakk bare svar på en tråd, tror jeg) og det er jo kommet en helt SIDE med nye innlegg!!! Så koselig med aktive desemberjenter!!
popkind Skrevet 30. august 2006 #2 Skrevet 30. august 2006 ..og enda igår var det ganske stille her i forhold til hva det pleier.... ) Tror nok vår klubb er en av de mest akive på BIM...?!!!!
Snupidupi Skrevet 30. august 2006 #5 Skrevet 30. august 2006 E en super klubb vi har hær ja Arti med masse nye innlegg
Ma&Ae Skrevet 30. august 2006 #7 Skrevet 30. august 2006 Syns også det er utrolig koselig her inne, er ikke sånn på dem andre sidene jeg har vært innom:):)
åsså jeg da :=) Skrevet 30. august 2006 #8 Skrevet 30. august 2006 hahaha ja jeg leser hver dag! jeg bruker å lese når jeg står opp om morgenen( før jeg drar ¨på jobb) og når jeg kommer hjem er det rett tilbake selv om jeg ikke er så innmari aktiv(begynner å hjelpe en del på nå) leser jeg alt av tråder nesten veldig koslig å være førstegangs med en slik flott klubb
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå