mona_k og lille brage;) Skrevet 29. august 2006 #1 Skrevet 29. august 2006 hei, jeg er ganske ny her å lurer egentlig på hva som regnes som overvekt under UL. har lest at man kan ha problemmer med å få "klare" bilder under UL vis man veier litt mye..
vinterkyss *gutt+jente+gutt* Skrevet 29. august 2006 #2 Skrevet 29. august 2006 Er om man har litt ekstra "spekk" på magen. Er noen som ikke har problemer med klare bilder uansett da... Kommer ann på hvordan babyen ligger i forhold til fettet =) Hehe, om du skjønner!
Anonym bruker Skrevet 30. august 2006 #3 Skrevet 30. august 2006 Jeg er 1,63 høy og veier ca 99 kg. nå. Har litt mage fra før, men var ikke noe problem på utvendig ultralyd i går. Er 12+6 i dag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå