Gå til innhold

Flere...


Anbefalte innlegg

Hver eneste gang jeg åpner en av bøkene jeg har fått av legen min og jordmora mi, kommer samboern min med en kommentar om at graviditet ikke er en sykdom, men en tilstand! Han mener at jeg må slutte å prøve å finne ut hva som feiler meg! Jeg har sagt det til han at det er babyen jeg er interisert i, og at jeg selvfølgelig vet at graviditet ikke er en sykdom!

 

Er det flere som også har det slik?!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6113764-flere/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Med meg er det stikk motsatt!! Alle maser om at jeg ikke skal gjøre ditt å datt, å helst bare være sykmeldt å ligge på sofaen..

MEn jeg er jo ikke syk!!!!

 

Jeg er også sånn at jeg leser alt jeg kommer over av bøker om svangerskap. Å samboeren din får nok bare finne seg i at du vil vite mest mulig. Er jo så spennende det som skjer!!!!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6113764-flere/#findComment-6113882
Del på andre sider

Vi har et fast "rituale" hver aften når vi legger oss : Legger oss i sengen og tar frem alle bøker og blader om graviditet og leser og diskuterer angående alt fra a-å :) Etter det så snakker mannen min til maven min og spiller en melodi på en bamse til den, så er det natta :)

Mannen min er kjempe interesert i alt som hører med graviditeten og han mener at jeg ikke skal gjøre noe som helst arbeid,men det er jo mest pga vi har mistet mange ganger og nå har jeg ekstrem bekkenløsning.

 

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6113764-flere/#findComment-6114649
Del på andre sider

Det er det rareste...så hvis du er interessert i å lese om graviditet og baby ting så prøver du å finne ut hva som feiler deg?? Mulig han ikke vet bedre,men da burde du fortelle han det. For meg høres det ut som han burde intressere seg mer. Greit nok, det er ingen sykdom(så lenge man ikke blir plaget av noe under svangerskapet)men det er da greit å vite hva som skjer med kroppen sin vel? For det skjer jo masse masse,selv om vi ikke er syke!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6113764-flere/#findComment-6116521
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...