Gå til innhold

Noen i Drammen med januarbarn ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi bor på tranby, lier ( jeg er snart 26, mann akkurat 29 ) og kunne tenke oss å bli kjent med andre i samme situasjon. Dette er vårt første barn. Termin 22 januar etter ul. Noen som passer her inne ?? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er 27, bor i drammen og venter nr 2. Har Ul termin 15 jan.

Kjenner ikke veldig mange med barn, så det hadde vært kjempe hyggelig å bli kjent med flere i samme situasjon.

 

Klem

Skrevet

Hei!

 

Mannen min og jeg venter vårt første barn. Vi er 28 (han) og 30 (jeg) år gamle og terminen er satt til 10. januar. Vi bor ikke i Drammen, men i Røyken. Jeg er titt og ofte på treff i Drammen, da... ;o)

 

Vi kunne jo møttes på Bim-treff?

 

Klemmer fra

Skrevet

heihei!

jeg er 24 og samboeren er 26...venter vårt andre barn med termin 10januar... vi har en gutt på 19mnd fra før... '

 

 

Skrevet

hei. jeg er 20 og har termin 1.1. har ei jente fra før og, som blir 1 år om 2 uker.

Skrevet

Det hadde vært kjempefint å treffes. Er BIM treff også for fedrene ?

Skrevet

Heisann! Ser at svaret mitt kanskje var noe misvisende... Nei, det er i grunnen bare oss tjukkabollene som møtes på treff... Men VI kan jo møtes på treff først og evt. avtale å møtes sammen med pappaene senere...? For eksempel... ;o)

 

Ha en fin dag!

Skrevet

Jeg har tenkt meg på vann aerobic på badet som starter opp 6/9 (dersom jeg er frisk, er forkjølet nå). Har ikke vært der før, håper det ikke er bare veldig gamle damer...hehe. Hadde kanskje vært fint og hatt det også som en møteplass ? Har hørt at det er kjempefin trening for gravide

Skrevet

hei vi er førstegangsforeldre og har termin 23. januar . mamma er 32 og pappa 29 . begynner og bli spente nå , gutten vår er en etterlengtet liten sak

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...