Gå til innhold

brio 2005 vogn.


Anbefalte innlegg

noen som er fornøyd / missfornøy med denne vogna? har en liten på 6 månder og tengte og få kjøpt denne brukt for 2100kr. og lurte på om noen har erfaring med den (kun sports delen) er det lang ligge lengde (sønnen min er lang) vil ha en romslig vogn

kan noen hjelpe meg med noen for og imot?

er den tung? etec.

 

håper på svar.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6105161-brio-2005-vogn/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Har også brio kombi og er også veldig fornøyd =)

 

Har en litt lang gutt på 15 mnd, og han sover godt i sin vogn enda. Har fremdeles litt å gå på før han er for lang for den. Har voksipose opp og GOD plass.

 

Ja, den er litt tung, men ikke verre enn mange andre vogner. Veldig god å trille til å være 4-hjuling.

Vi har også en one tree hill urban jungle, og den er jo mye lettere og mye bedre å trille synes jeg. Tror kanskje jeg ville vurdert en trehjuling som sportsvogn, men om du vil ha fire hjul er den absolutt et godt valg.

 

Ellers kan du jo sjekke ut f.eks teutonia timmy, den er kun forovervendt men liten som en trille, lettere, mindre sammenlagt, god å trille, ryggen kan legges helt ned. Men er jo også noe smalere da. KOster ca. 2300 kr for en ny 2006 modell (iallefall på butikken her)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6105161-brio-2005-vogn/#findComment-6107528
Del på andre sider

takk for svar,jeg har hatt en quinny 3xl comfort, vil helst ha en litt større vogn med mere plass det står mellom emmaljunga cherox/city cross eller herqules rezor6 eller en brio nova.skal ha søskensykkel på vognen ognså er en fordel at vognen ikke veier så alfor mye.

quinny veier jo 16kg,tror disse vognene jeg nevnte nå er noen kilo mindre.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6105161-brio-2005-vogn/#findComment-6108045
Del på andre sider

Ja, skal vel være noen kg lettere disse. Tror både brio og emmaljunga vognene er gode vogner, kjenner ikke til den siste du nevner.

 

Har du sett på teutonia mistral? Lånte en mens briovogna vår var på reperasjon (småproblemer med ene dekket bare). Synes den var kjempegod! Den er muligens litt kortere enn briovogna, men ikke mye. Den veier 11 kg, og er faktisk litt bedre enn brioen å trille. Synes jeg.

 

Tror også alle disse vognene er gode med søskensykkel på. Men om du har et godt tilbud på brio nova, så er det sikkert bare å slå til. Brio er etter min mening gode vogner, og tror ikke forskjellene mellom de du nevner er så veldig stor.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6105161-brio-2005-vogn/#findComment-6114695
Del på andre sider

Annonse

Jeg ska selge min som var ny i 2004 men er en 2003 mod da.

Selges for 2000 med tilhørende stelleveske, handlenett, insektsnett, regntrekk.

Er pent bruk til ett barn.

Har vært veldig fornøyd men nå er lillegutt 2,5 år og trenger bare en trille

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6105161-brio-2005-vogn/#findComment-6122953
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...