Gå til innhold

HJELP!!!!!!!!!!


Anbefalte innlegg

Babyen min spiste rå kjøttdeig i sted.

Jeg skulle lage kjøttkaker å hadde kjøttdeigpakken åpnet på bordet sammen med det andre jeg skulle lage av.

Jenta mi på 9 mnd satt i stolen sin å så på, jeg snudde meg noen minutter å da jeg s¨tilbake hadde hun spist av den rå kjøttdeigen, hun svelget en del.

Herregud hva skal jeg gjøre?

Det værste er at hun så ut som hun likte det!

Kan hun bli alvorlig syk nå?

Hun virker ok foreløpig, er ca 40 min siden nå.

 

Jeg vil være anonym nå=(

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6086088-hjelp/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Det går nok bra, men jeg ville ringt legevakten evt barneavdelingen og hørt hva de har å si om saken. Da viser du bare at du er ansvarlig og ikke tar noen sjanser. Du trenger ikke være flau over at du lot dette skje. Ingen kan overvåke babyen sin hvert minutt uansett.

 

Lykke til. Du skal se det går helt fint (men kan forstå at du ble bekymret)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6086088-hjelp/#findComment-6086267
Del på andre sider

Annonse

Hei

 

Nei, det er nok ikke så farlig. Utrolig sjelden at det er noe farlig i det! Se an allmentilstanden til barnet. Er ting som normalt, går det fint. Og de som døde for ett år siden (som "anonym" lenger opp viser til) døde IKKE av kjøttdeig. Det var det de trodde i starten, men det var av fårepølse!!!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6086088-hjelp/#findComment-6090756
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...