Gå til innhold

mindre plass til mat


Anbefalte innlegg

kan merke at jeg ikke får i meg så mye mat mere.

føler meg nesten stappmett etter "først bit".

var på middag, å jeg klarte så vidt å få ned noen få poteter og et lite stykke kjøtt før jeg nesten trillet ned av stolen.

vanligvis sier jeg ikke nei til dessert, men jeg var på nære nippen til å måtte hoppe over den også. men heldigvis hadde jeg ´litt plass til overs.

 

men det er i allefall merkelig at det allerede nå er liten plass til magesekken.slik føler jeg i allefall.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6082548-mindre-plass-til-mat/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Sliter med det samme nordkvinne!

Synes det er plagsomt jeg, og er bare i 24. uke, hvordan skal dette gå?

Hehe, føler meg i tillegg litt snytt... står og lager god mat, men orker så lite - i dag var vi bedt på god mat, men det ble en miniporsjon på meg for jeg måtte jo ha plass til å puste liksom.

Annonse

Me too!!!!! er egentlig en skikkelig stor spiser ;-) men nå får jeg ikke plass til noe lenger....... egentlig er det vel litt bra for min del da- forbrenninga mi har nemlig forandret seg "litt" etter at jeg blei gravid ;-) det er liksom slutt på å spise så masse man vil uten å legge på seg nå ;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...