drømme* Skrevet 25. august 2006 #1 Skrevet 25. august 2006 Skal jo inn til utskrapning,slimhinnen var tykk og skulle fjerne en polypp og lurer på hvor tidlig kan man sette igang å 'så' ) . Og er det annen hjelp man kan be om får å modne egg eller gjøre bedre 'grobunn' der inne? Vil liksom ha hele pakka jeg nå, sånn at jeg kommer igang ..er sååå utålmodig... Jeg er jo 42 da, så klokka tikker jo .
¤TralleTroll¤ Skrevet 25. august 2006 #2 Skrevet 25. august 2006 hei... Etter en vanlig utskrapning er det vel vanlig å vente til det er sluttet å blø, i hvert fall. Og det kan jo ta fra noen få dager til uker! Men skal du fjerne en polypp kan det kanskje ta litt lengre tid? Det blir vel et større så enn "bare" utskrapning skulle man tro... Har du blitt tilbudt Pergo? For å stimulere egg- produksjonen? Vært til andre utredninger/ undersøkelser?
drømme* Skrevet 25. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 25. august 2006 Nei jeg har bare vært til innvendig UL. Siden vi mista i 04 og 05 trenger vi hjelp . Blir bare ikke gravid igjen. Huff, gruer litt nå...Men det er for en god sak Skal få snakke med lege før inngrepet og da skal jeg spørre om en del ting.Jeg har blitt tatt på alvor hos lege ihvertfall, sendte meg rett på UL. Så får håpe de ser jeg begynner få litt 'dårlig tid' . Vet ikke helt hva jeg kan forvente at jeg kan få tilbud om... har aldri vært i denne situasjonen før.. Er det ting jeg spes bør be om? behandling eller medisiner?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå