Gå til innhold

Dumme meg!


Anbefalte innlegg

Var inne på 3 trim, 2 trim og 1 trim en tur, og der var navn jeg husker godt fra bli gravid ja...og ble da påminnet hvor lang tid dette har ta.. :-( Tiden går fort! Tenk at de har kommet seg inn på 3 trim allerede!! Og de som ble gravid i juni, som var nettopp, er på 2 trim???? Huff og huff og deppe deppe!!!! Skulle ikke ha gjort det!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6059948-dumme-meg/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Blir deppa selv av det. iHvertfall når jeg ser at de jeg gikk gravide sammen med en periode også enten er på 2.tri eller 3.tri eller allerede har født. Er sårt og tungt til tider.

 

Trodde det hadde klaffet for min del denne pp, men må vel bare innse at jeg må begynne i en ny pp ja. Tappen er fortsatt lukket så jeg skjønner ikke helt hva som skjer. Blødningene begynte inatt og de kommer og går hele tiden. Skal til gyno på tirsdag så da får jeg høre hva hun sier da.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6059948-dumme-meg/#findComment-6060503
Del på andre sider

Usch, jeg bruker å holde meg unna de sidene, jeg!

Det aller værste var da det dukka opp ei her inne som jeg kjente igjen fra første gangen jeg var her(mars-juni 2005) Hun hadde da blitt gravid,født og ville nå starte på enda en bebis! Blæh!

 

Håper du tester positivt igjen snart,Kirsty!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6059948-dumme-meg/#findComment-6064082
Del på andre sider

Annonse

Heisann, rekner med då så meg også. Men for å si det sånn, håpe er ikke ute. husk at jeg selv har vert der, prøvde i nesten 2 mår, jeg vet hvor vanskelig det er. jeg gjore det samme som deg da jeg ikke var gravid, og den ene etter den adre fødde å fikk seg en gutt eller jente. jeg selv satt uten en liten spire i magen en gang. Husk at jeg fikk beskjed om at jeg mest sannsynlig aldri kom til å bli gravid, men nå er jeg det altså.

 

Hva er galt med deg, begynnt på utredning?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/6059948-dumme-meg/#findComment-6064288
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...