*¨¨* Skrevet 24. august 2006 #1 Skrevet 24. august 2006 Her har jeg ikke vært før.. , altså terminklubben..! :-) Ikke så ofte jeg er på BiM i hele tatt, ikke så mye tid til det, men det er et bra sted å lese og spørre om ting og tang. Prøver meg med et spørsmål her jeg.. Vedr. pappa-permisjon. Jeg har allerede ett barn på halvannet år, men jeg husker jo ikke hvordan det var med permisjonsreglene og har jeg hørt noe om endringer?..?? Altså lurer jeg på hvor mange uker pappa kan ta? og må ta? Sist gang tok pappan her 5 uker på sommeren (eller var det 4..?) og da hadde jeg ferie samtidig så vi var hjemme alle sammen.
moku Skrevet 24. august 2006 #2 Skrevet 24. august 2006 Hei på deg og velkommen hit. Nå er det blitt nytt: dvs: at fedrekvoten er øket til 6 uker nå. Hvis han ikke tar ut disse 6 ukene, vil stønadsperioden blir redusert tilsvarende.
Gjest Skrevet 24. august 2006 #3 Skrevet 24. august 2006 hei! ser du har fått svar av moku, så da sier jeg bare : velkommen hit!! klem!!
*¨¨* Skrevet 24. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 24. august 2006 takk for det og takk for svaret.......:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå