Gå til innhold

Alien i magen!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det kjenner ihvertfall sånn ut:-)

Har kjent det to dager på rad nå. Er 14+2.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eeh.. litt usikker på hva du mener egenltig... Er det en måte å si at babyen sparker på? Merkelig!

Skrevet

akkurat samme assosiasjonen fikk jeg da jeg var førstegangsgravid :) Alle Alien-filmene passerte revy i hodet mitt de første dagene jeg kjente spark... hehehe :)

Skrevet

Samme her, alle disse skumle filmene der magen begynner røre på seg og ekle ting kommer ut, passerte i mitt hode første gang jeg kjente noe :D

Nå begynner jeg bli vant til det, men jeg synes fortsatt det er en merkelig følelse, og der folk sier "er det ikke herlig" så skjønner jeg ikke alltid hva som er herlig med at h*n der inne rører på seg så jeg blir sjøsyk, eller sparker så det innimellom er ganske ubehagelig.

Jeg vil nå heller kalle følelsen "koselig" og at jeg blir glad når jeg kjenner det er liv, og jeg blir beroliget med at alt nok står bra til der inne :) Men, "herlig"? Neppe :D

Skrevet

Fullstendig enig med deg! første gangen var jeg sikker på at det kom til å komme et eller annet med tentakler brytende ut gjennom magehuden min... hehe... nå er jeg mer vant til det igjen, men det er fremdeles til dels ubehagelig og rart. Men som du sier - koselig blir det jo etter hvert :)

Skrevet

hahaha ja, kjenner meg såå igjen i den tankegangen! Hm, god fantasi er ikke _alltid_ det beste tror jeg :D

Skrevet

Nei det har sine ulemper ;)

Skrevet

he,he, vi kaller også lille for Alien! gjorde det med 1. også ;O) Er like merkelig denne gangen som sist synes jeg da! he,he

Skrevet

Føles veldig anderledes denne gangen. Nå har jeg morkaka på framsida, så jeg kjenner mest sånne rare, litt ubehagelige spark mot div. indre organer. Forrige gang jeg var gravid lå morkaka bak, da kom alle spark og bevegelser rett under magehuden, og alien-assosiasjonene var umulige å unngå... :)

Skrevet

Forrige gang føltes det som om noen drev og tok bølgen der inne, startet på høyre side under ribbeina, fortsatte over til venstre - festlig, men av og til litt ubehagelig...

 

andre ganger som om urinblæra ble brukt som trampoline (alltid i bilen på vei hjem fra jobb selvsagt)

 

når jeg ser hvordan hun hopper rundt i dag (snart to år), tror jeg det er noe i det at hvor aktive de er i magen, viser hvor hypre de blir etter at de er født...;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...