Anonym bruker Skrevet 23. august 2006 #1 Skrevet 23. august 2006 Noen som har noe erfaring peiling på dette..... Hvor sannsynlig er det at det funker... ?? Hvor lange sykluser har dere??? Jeg har 30-35dager. Ane
~Maja Mor~ Skrevet 23. august 2006 #2 Skrevet 23. august 2006 Hei Ane. Jeg er på min første kur (dobbel) med pergo. Jeg håper virkelig at det funker. Jeg har IKM onsdag om en uke. Har ca 30 dagers syklus. Har du fått pergo?
Anonym bruker Skrevet 23. august 2006 #3 Skrevet 23. august 2006 Hva betyr "dobbel" ?? Jeg har fått metformin ... begynte på den for noen dage siden. Fått Pergo også. Regner med at jeg skal ta den i midten av okt. Ska da ta 2 tbl fra dag 4. til dag 8. Ane
~Maja Mor~ Skrevet 23. august 2006 #4 Skrevet 23. august 2006 Da har du òg dobbel kur. Det er når man tar 2 tabl. Lykke til :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå