tingeling:) Skrevet 23. august 2006 #1 Skrevet 23. august 2006 Når jeg stryker på magen, har jeg nesten ikke følelse rundt navlen! Er det noen har som har opplevd dette? Hva kommer det av?
TurboPrinsessen:-) Skrevet 23. august 2006 #2 Skrevet 23. august 2006 Ja dette hadde jeg også.. Tenkte ikke noe sørlig over det, trodde bare det skulle være slik. Jeg fødte en velskapt datter, så det er sikkert ikke så farlig... :-)
tingeling:) Skrevet 23. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 23. august 2006 Takk for svar Går det bra med deg nå, har du fått tilbake følelsen? Gratulerer så masse med jenta
TurboPrinsessen:-) Skrevet 23. august 2006 #4 Skrevet 23. august 2006 Takk for det:-) Jeg måtte faktisk kjenne etter igjen nå, for jeg har ikke tenkt på det nå heller,men følelsen er tilbake.-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå