Gå til innhold

svangerskapskurs


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei er det noen av dere som har meld dere på svangerskapskurs? jeg har vært inne på tanken, men er veldig usikker.. Bor i Asker

Skrevet

ikke ennå... Tenkte vi skulle ta det minikurset vi kan ta som fødeavdelingen her (???) tilbyr. Mener de gjør det. Tror jordmødre/leger tar det opp når det passer å melde seg på, evt. spør dem. Det er jo så mange varianter nå at jeg synes det er litt vanskelig egentlig. Vet jo ikke hva som er best :-) Venter en stund til i hvert fall, men Oslo og Asker er vel større pressområder,så kanskje noen andre derfra bør svare - og kan svare bedre :-)

Skrevet

Har ikke hørt om andre krus enn de som føde avdelingen har jeg. Tenke jo vi blir med på det, men det er ikke før uke 36 tror jeg..og det er Lenge til det!!

 

Hilsen

Skrevet

hva lærer man på svangerskapskurs da ? slik vi ser på TV, at mannen sitter bak jenta og de øver på pusteøvelser sammen? hehe

  • 2 uker senere...
Skrevet

Hei

 

Om du er førstegangs fødene vil jeg anbefale deg å være med på ett slikt kurs. Helsestasjoner pleier og arrangere dette også. Jeg bodde i Bærum tidigere og gikk i Sandvika hos Nina Misvær. En fantastisk dame!!

Det skader ikke, jeg synes jeg fikk mye ut av det med tanke på det å gå igjennom fødselsforløpet. Vi snakket den gangen om det å komme hjem fra sykehuset og måndene framover.

 

Ha en fin kveld

 

Camilla

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...