hallohallo- mor til 3 søte små Skrevet 22. august 2006 #1 Skrevet 22. august 2006 Og jeg både gruer og gleder meg. Vil så gjerne høre hjertelyden, men det er kanskje litt tidlig? Er 11+2 i dag. Hvis alt går bra i dag, har vi tenkt å fortelle alle vi kjenner om den lille:)
heldige meg07 + en liten til Skrevet 22. august 2006 #2 Skrevet 22. august 2006 Så morsomt! Håper alt går bra! Jeg skal til legen om to uker (er 11+1 i dag) og da har han lovet at vi skal lytte etter hjertelyd. Så det er jo fullt mulig. Du kan jo uansett spørre!
hallohallo- mor til 3 søte små Skrevet 22. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 22. august 2006 Hun ville ikke lytte, siden det var for tidlig, men alt kjentes normalt ut
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå