Mamma`N Skrevet 22. august 2006 #1 Skrevet 22. august 2006 tok test på søndag morgen..var så vidt det var antydning til begynnende strek...tenkte at det ikke var noe der denne gang og la meg til å sove igjen...sto opp 3 timer senere og tenkte jeg måtte se testen en gang til....svak antyning til hele streken.... testen lager vel ikke det hormonet av seg selv i etterkant av testen??har en øm brystvorte....skal ha ikm til fredag... noen råd...kan det være noe der???
Fru Barbro von Kobro Skrevet 22. august 2006 #2 Skrevet 22. august 2006 Testen kan visa falsk positiv om det har gått meir enn ti min, men det var jo ganske tidleg å testa sundag om du har ikm fredag. MEN, det var jo ein strek der, sant? Ta ein ny test i morgon tidleg då? Du kan jo ta ein sånn cb - tre dagar før. Lykke til Spent på å høyra endeleg resultat!
♥Tullerusk♥ Skrevet 22. august 2006 #3 Skrevet 22. august 2006 Hei! En strek er en strek. Men du testet ganske tidlig da. tror jeg ville ha testet i gjen på torsdag for å være heeeelt sikker... Men noen får pos test 3-5 dager før IKM... Så nå krysser jeg fingrene mine for det "høres"(leser) ut som du er gravid... Spennende=oD Lykke til!!!!!
Mamma`N Skrevet 22. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 22. august 2006 å hjelpe seg....jeg går ut i fra at tr kommer...sånn for sikkerhetsskyld...men hva med at jeg har vondt i den ene brystvorten da..hehe oppblåst som et langt mareritt...ser nesten ut som jeg er gravid nå liksom..tenk om da dere...1 pp oi oi oi
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 22. august 2006 #5 Skrevet 22. august 2006 Krysser fingrene for deg jeg!! =) Lykke til!!
Mamma`N Skrevet 22. august 2006 Forfatter #6 Skrevet 22. august 2006 nei nå ble jeg mega nervøs altså...så dere mener jeg kan teste meg i morgen også da eller??burde det synes tydligere da??? sitter på jobben nå og er ganske så gira:)hehe
Snuffen Skrevet 22. august 2006 #7 Skrevet 22. august 2006 Kjøp en test, og prøv i morgen... vi venter i spenning på diitt innlegg i morgen tidlig.... med" ja det var to streker..."
Mamma`N Skrevet 22. august 2006 Forfatter #8 Skrevet 22. august 2006 sitter på jobben med våt øyekrok og gåsehud på hele kroppen...jepp dere skal få svar i morgen jenter:) tvi tvi og mere til
Snuffen Skrevet 22. august 2006 #9 Skrevet 22. august 2006 Er skytte jeg også... Er skikkelig overtroisk nå, men dette er sikkert skyttens måned for å bli gravid. Jeg ble det med nr 1 rundt denne tiden forrige gang. Dessverre har testene denne pp vist neg, men ingen TR enda, og IKM i dag.. så håpet er der. Er 1 pp for oss også.
Snuffen Skrevet 22. august 2006 #10 Skrevet 22. august 2006 FADERULLAN.. lovet meg selv at jeg skulle vente på evt TR ellers skulle jeg vente til 14 dager over IKm før jeg testet igjen.. MEN... nå får jeg jo så utrolig lyst jeg også.... Pokker ta BIM(¤ler¤).... jeg blir ruinert... he he he )
Mamma`N Skrevet 22. august 2006 Forfatter #11 Skrevet 22. august 2006 oi sier du det ja...skytte her ja...tvi tvi kanskje heldig nå jeg da... jeg blir jo liksom litt positiv mtp positiv test når jeg forteller folk at det var så vidt en strek der men tør liksom ikke håpe for det...er så redd for å bli så skuffet,men men...
Mamma`N Skrevet 22. august 2006 Forfatter #12 Skrevet 22. august 2006 har litt sånn murringer(menssmerte lignende) vondt nederst i magen..kan det være et tegn på tr eller også et symptom på at jeg kan være gravid??
Mamma`N Skrevet 22. august 2006 Forfatter #14 Skrevet 22. august 2006 nå er det snart leggetid og i morgen tidlig skal jeg jaggu ta en test altså.... hjelpe seg jeg er spent altså
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå