Silje & prinsen<3 Skrevet 21. august 2006 #1 Skrevet 21. august 2006 2 dager før IKM.. Den viste ikke gravid!! Var virkelig sikker denne gangen... har jo så mange symptomer.. Men tar en ny test om noen dager, vist ikke TR dukker opp..... Hva tror dere..?
Gjest Skrevet 21. august 2006 #2 Skrevet 21. august 2006 Sitter i samme situasjonen selv, nettopp testet ikke gravid. Skuffa ja!!! Vi får håpe det er for tidlig.
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 21. august 2006 #3 Skrevet 21. august 2006 Det var synd.. Krysser fingrene for deg jeg. =) Men er vel kansje sånn at når man ønsker noe veldig sterkt, så kjenner man både det ene og det andre.. Har hatt det litt sånn før jeg. Men er jo ikke så lett å ikke tenke på det, når man vil det så sterkt. Håper testen din blir positiv. =)
Silje & prinsen<3 Skrevet 21. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 21. august 2006 Ja krysser fingrene for oss begge..=)
Maigutt07 + maijente10 Skrevet 21. august 2006 #5 Skrevet 21. august 2006 Kommer vel an på om du har testet med test som kan brukes før ikm, men uansett så er de vel ikke 100 % sikre før etter ikm pga mengden med hcg som stiger for hver dag. Og dette er vel individuelt fra person til person om hvor mye mengde hcg man har helt i begynnelsen. Jeg ville nok tatt en ny test uansett 1 dag etter ikm dersom tr ikke kommer. Personlig ville jeg ikke testet før 1 dag etter ikm uansett for å slippe usikkerheten, kan liksom stole mer på testen etter ikm, og slappe mer av dersom den er negativ også. Men vet at mange ikke er så tålmodige som "flinke" meg..hehe.. Jeg skal krysse fingrene for at du er gravid jeg, lykke til:)
Silje & prinsen<3 Skrevet 21. august 2006 Forfatter #6 Skrevet 21. august 2006 Ja eg vet det....=( Denne kroppen er ikke lett å forstå seg på.... Er vel håp så lenge TR holder seg vekke..=)
Silje & prinsen<3 Skrevet 21. august 2006 Forfatter #7 Skrevet 21. august 2006 Testet med en sånn CB digital, kan brukes opptil 3 dager før ikm.. Men tester igjen på torsdag eg, dersom ikke TR kommer...
Anonym bruker Skrevet 21. august 2006 #8 Skrevet 21. august 2006 Så lenge tanta ikke har visst seg er det håp Lykke til !
liten_passasjer Skrevet 21. august 2006 #9 Skrevet 21. august 2006 Testet lørdag, veldig negativ. Hmmm. Får håpe det var for tidlig. Jeg har ikm i dag eller i morgen har jeg kommet fram til. Spotter bittelitt, men mindre enn vanlig. Men - har ingen andre symptomer, så jeg er nok ikke gravid. Lykke til med testing senere i uka!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå