ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 20. august 2006 #1 Skrevet 20. august 2006 Veldig morsomt!! Kjente jeg begynte å få vondt i halsen på fredag! Å i går å i dag har jeg vondt ALLE steder! ( Å jeg som venter el i morra!! Føler ikke akkurat for å ha masse sex nå, men må vel prøve en gang ihvertfall! ) Håper jeg blir bedre fort!!!!!!!!
#Aurora har tre gutter# Skrevet 20. august 2006 #2 Skrevet 20. august 2006 ikke noe særlig....du får prøve så godt du kan....lykke til.
♥Tullerusk♥ Skrevet 20. august 2006 #3 Skrevet 20. august 2006 Æsj! Det er ikke noe særlig nei... Har selv hatt vond hals i noen dager nå men det er lille gutt i huset som har blitt dårlig..=o( Ta noen panodil og vent til formen er sånn passe og hiv deg ut i=o) Kan hende det er dette som skal til for at en liten spire skal klore seg fast... Man vet jo aldri...=o) Skal krysse fingrene for at du blir fort bedre... XXXXXXXX
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 20. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 20. august 2006 Takk for det!! Hva gjør man ikke for en liten spire.)
Nela Skrevet 20. august 2006 #5 Skrevet 20. august 2006 Nei, æsj! Du ble skikkelig syk altså Håper du har noen "ventere" allerede, hehe.. God bedring til deg )
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 20. august 2006 Forfatter #6 Skrevet 20. august 2006 ja, desverre ble jeg det! Har ikke feber, men er ikke langt unna.. skal prøve å lure med meg sambo på soverommet en tur snart! For jeg pleier å bli dårligere utover kvelden!!!
Nela Skrevet 20. august 2006 #7 Skrevet 20. august 2006 Da er det best å ta det før det blir skikkelig ille ja!! )
Erle85 Skrevet 20. august 2006 #8 Skrevet 20. august 2006 Venter el jeg og:( har kjempe vondt i halsen og hoster som bare det! Frister lite med sex akkurat nå, men alt for en liten en du må ha GOD BEDRING håper du får lurt han med deg inn
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 20. august 2006 Forfatter #9 Skrevet 20. august 2006 huff, er det flere som er syke ja! Føler meg ikke så sexy akkurat, men kan ikke gå glipp av el denne pp! God bedring til deg også!! Nå hopper jeg til køys med min kjære!!!!
Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 20. august 2006 #10 Skrevet 20. august 2006 Sønnen min ble unfanget midt i en urinveisinfeksjon... Hehe... :-D
Alba44 Skrevet 20. august 2006 #11 Skrevet 20. august 2006 Så dumt å være syk da... Men: tror faktisk jeg ble gravid de dagene jeg var småsyk i vinter, så det skader ikke fruktbarheten ) God bedring!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå