Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

synes det er så morro at anonyme alltid svarer "det er sikkert pms"! Lurer på om det er samme person som skriver det hele tiden :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

He - he... Sikkert!

 

Men det kan jo faktisk være PMS. Jenter som går i ukene fra EL til IKM og kjenner alt av gravid-symptomer, men som opplever at mensen kommer like vel, har jo hatt PMS i stedet. Ikke sant?

Skrevet

Sikkert... Er en som ikke har skjønt det her inne, tror sikkert selv at hun er så veldig hjelpsom skal få oss til å være mest mulig realistiske uten å innse at selvsagt er vi realistiske på grensen til det supernegative selv, men vi HÅPER og her inne er det akkurat det håpet vi deler og oppmunterer hverandre til å bli superpositive i stede. Skuffet blir vi uansett når mensen evt kommer eller hoppende glade når man evt tester positivt. I mellomtiden er det lov å kose seg med deilige tanker om at kanskje....kanskje... :-)

Skrevet

Uff ja, det håpet... Grusomt når ikke alle er like optimistiske og tror jeg er gravid. Synes det er frekt å påstå at det "bare" er PMS - klart jeg er gravid! Det er vi alle sammen - hele tiden. Og de som prøver å fortelle oss noe annet er noen jæ*** idioter!

 

 

Skrevet

joda, selvfølgelig kan det være pms, og det vet vi vel alle? gjør vi ikke? mener heller ikke at man alltid skal oppmuntre og skru forventningene til folk opp, men jeg synes det er komisk at det alltid er en anonym :) spesielt hvis det er samme person og den gjentar seg selv så mye :) Tenker ofte at anonyme som svarer ikke tørr stå for meningene sine.. og det er jo egentlig litt synd..

Skrevet

regner med du er ironisk nå?? synes faktisk det er låv å si at det kan være pms. For det kan det jo være. Det er låv å være negativ og :) synes bare jeg har sett omtrent samme setning i så mange innlegg nå de siste dagene, og syntes bare det var litt komisk at det nesten aldri kommer fra noem med nick! Er det fordi folk er redd for å si noe som andre kan oppfatte som negativt?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...