Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei igjen! Du virker så flink Firefly! Morsomt å sitte her inne å lese hva dere spådamer har å si.

 

Du spådde meg gravid med en gutt i dette halvåret. November, eller kan hende oktober. nattinatt spådde meg gravid med en liten gutt i løpet av høsten, rundt oktober. Ble spådd i mai, av ei som spådde meg gravid i løpet av sommeren, innen 3 måneder. Så dette blir spennende. Morsomt så likt du og nattinatt spådde. Har prøvd lenge nå, så begynner å bli utolmådig. Håper dere har rett! :-) Begynte å bli litt bekymret før jeg ble spådd.

 

Har du tid igjen, er jeg litt nysgjerring på hvor mange barn du ser jeg får? Og kjønn. Jeg 21.01.82

 

Klem fra meg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

VIl bare legge til at jeg har hatt vondt i brystene siden el. Vonde å ta på! Har i dag hatt stikkninger i høyre siden av underlivet/magen. Venter mensen ca. om ei uke. Hadde bare tanken på å kunne være gravid nå, men spørs om det bare er en innbildning da.

Skrevet

Hei!

Ja det kan se ut som du blir gravid nå veldig snart om du ikke er det nå!:)

Får opp 3 barn. Å at du vil få en gutt nå først!:-)

Skrevet

Tusen hjertelig takk! :-) Dette blir noen spennende uker/måneder fremover. Ble helt i 100 nå. Kankje jeg endelig snart får det jeg har ønsket meg så lenge nå!

 

Stooor takke-klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...