en liten i magen Skrevet 18. august 2006 #1 Skrevet 18. august 2006 å fortelle denne fantastiske nyheten snart, er bare 8+3, så jeg føler bare ukene frem til uke 12 sniiker seg avgårde! Vet svigermor hadde blitt så utrolig glad: )
marikatte *i ammetåke*;) Skrevet 18. august 2006 #2 Skrevet 18. august 2006 He, he må du vente så lenge da? Har fortalt det til mange, og du og jeg er like langt. Har dog sagt at det kan jo fortsatt gå galt, men greit med støtte og forståelse om så skulle skje:)
Gjest Skrevet 18. august 2006 #3 Skrevet 18. august 2006 Jeg har også fortalt til alle for noen uker siden:) Klarte ikke holde meg...(er 9+4)
en liten i magen Skrevet 18. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 18. august 2006 Helt sant, men i mitt forrige svangerskap sa vi det til svigermor i uke 5 allerede og hun MASTE hele tiden om hun kunne si det videre snart, elsker å komme med siste nytt hun skjnner du, men hun sa det ikke, så kanskje jeg skulle fortaldt det: )
mamma'n til bitteliten Skrevet 18. august 2006 #5 Skrevet 18. august 2006 Jeg synes du skal si det, jeg. Hvis noe går galt kommer du sikkert til å si det da også, tror du ikke? Jeg har sagt det til mine nærmeste for en god stund siden, er akkurat 12 uker nå. Det er utrolig greit å ha noen å snakke med om graviditeten nå også. Lykke til
en liten i magen Skrevet 18. august 2006 Forfatter #6 Skrevet 18. august 2006 Da har jeg fortalt det til svigermor, herli, godt å få det sagt. Hun ble kjempe glad!!!
Frk. Vable Skrevet 18. august 2006 #7 Skrevet 18. august 2006 Ååå, så heldig du er som har sagt det!! Jeg er 8+5, skal til første kontroll 30. aug, så vi har bestemt oss for å ikke fortelle det til familien før etter det.. Men verker virkelig etter å si det, så jeg har "sladret" litt til noen venninner, og det hjalp!! Det er så gøy når de og blir glad!
en liten i magen Skrevet 18. august 2006 Forfatter #8 Skrevet 18. august 2006 ja jeg bare måtte, he he. Jeg har termin bare to dager før deg ser jeg, gleder meg!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå