Anonym bruker Skrevet 17. august 2006 #1 Skrevet 17. august 2006 Jeg flytter til drammen om et par uker, og kjenner desverre ikke så mange i drammen lenger, og ingen gravide... Jeg har termin 10 januar og venter på en liten gutt (mest sansynelig...). Hadde vært moro å bli kjent med noen fra drammen som er i samme situasjon!!
dure 10.jan. 07 Skrevet 18. august 2006 #2 Skrevet 18. august 2006 Hei! joda, det er mange av oss gravide i Drammen... hadde du flyttet hit litt tidligere kunne du hilst på mange av oss på BIM-treff på onsdag....men det kommer nok flere treff skal du se! det håper iallefall jeg at vi kan få til, synes det var veldig hyggelig å treffe andre i samme situasjon... har termin 10januar selv og de/vi tror det blir en gutt her også... lykke til med flyttinga!
Babykram Skrevet 18. august 2006 #3 Skrevet 18. august 2006 Hei hei.. Er du opprinnelig fra Drammen eller? Hvor gammel er du? Jeg har termin 7.jan, og det er jo ikke så langt unna deg;o) Er også på flyttefot om dagen, men kun tvers over elven da.. hehe
miss_knl*babynr3påvei* Skrevet 18. august 2006 #4 Skrevet 18. august 2006 hei du Jeg har akkurat flyttet til Drammen... jeg har termin 1 januar... så det er bare å ta kontakt hvis du har lyst [email protected] klem
babygutt jan07&??nov10 Skrevet 18. august 2006 #5 Skrevet 18. august 2006 Gøy å vite at det er flere i samme situasjon her!! Jeg er 25 år (fyller snart 26)... Jeg er opprinnelig fra drammen, men bodd 1 år i england og 6 år i oslo, og det er ikke så ofte jeg er på besøk da de fleste vennene mine siden jeg bodde i drammen også har flyttet... men gleder meg til å flytte tilbake - blir godt å komme litt nærmere familie når man skal ha baby;) Håper det ikke er lenge til et nytt BIM treff, det er jo en glimrende måte å bli kjent med nye mennesker:)
Anonym bruker Skrevet 19. august 2006 #6 Skrevet 19. august 2006 Hei, jeg har også termin i januar - populær måned ;-) Kanskje vi skulle lage er treff med oss som har termin i januar? Ser det har vært et Bim-treff med mange oppmøtte som har termin fra august - februar. Blir det ikke litt mange å samles? Kanskje en ide å splitte opp litt, slik at man lettere blir kjent?
Gullemor Skrevet 19. august 2006 #7 Skrevet 19. august 2006 Hei på dere! Jeg har termin 10. januar, som jeg ser flere her har! ) Jeg bor i Røyken, men har klart å snike meg med på 3-4 Drammenstreff, samt like mange Askertreff da jeg bor midt i mellom... Ja, også en "BiM-date" med ka-ping i Trondheim da jeg var på ferie der i sommer OG en scrappe-/kortlagingsdag med Ullpurka i Jessheimområdet... ) Frekk eller bare kontaktsøkende?? ;o) Hehe! Er selv innflytter i Røyken, og BiM-treff er jo ypperlig for å bli kjent med andre vordende mammaer/kommende trillevenninner/fremtidige venner til barna... ) Det var forresten kjempehyggelig på megatreff (ca. 25 stk) på Harrys! Fint at mailinglista er i omløp på mailadressene våre! ) Ha en fortsatt fin helg, alle sammen! Skal nok se at flere av oss januardamene (spes. 10. januar-damene) treffes på fødestua!
babygutt jan07&??nov10 Skrevet 19. august 2006 #8 Skrevet 19. august 2006 hadde vært moro med et treff for oss med termin i januar - er sikkert litt lettere å bli kjent da ja! Er nok moro å treffe alle de andre og, men er jo ikke noe i veien for å bli med på alle:) Kult hvis vi kunne få til et januar treff om ikke så alt for lenge - fikke jo desverre ikke med meg BIM treffet som var nå nettop...
cemor c Skrevet 21. august 2006 #9 Skrevet 21. august 2006 Hallo jenter! Jeg skal føde i Drammen i januar! c",) (Selv om jeg bor i akershus) -Menstermin 14 januar og ul termin 4 januar. Kanskje vi sees??????????? c",)
Anonym bruker Skrevet 22. august 2006 #10 Skrevet 22. august 2006 Hei, jeg har termin 29.januar, og blir gjerne med på treff for alle med januar-termin! Kanskje vi møtes på fødestua også ;-) Bare sett opp tid og sted - så ser vi hvor mange somblir med? Sees...?!!
babygutt jan07&??nov10 Skrevet 22. august 2006 #11 Skrevet 22. august 2006 foreslår et drammen treff for oss med termin i januar i midten eller slutten av september... hva tror dere om det? Rundt 20-22 september kanskje? hadde jo vært kult å bli litt kjent med noen gravide i Drammen
Gullemor Skrevet 24. august 2006 #12 Skrevet 24. august 2006 Hei igjen! Jepp, jeg er med på et treff for oss med termin i januar! Midten/slutten av september er bra. Noen som tar ansvar og setter opp noe på treff-sidene? ;o) Ha en fin dag!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå