Gå til innhold

gravid?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei.. jeg er helt ny her.. vet ikke helt om dette er rett forum for meg, men jeg må bare snakke med noen.. Jeg skulle fått mensen for fem dager siden... men har ikke fått det.. Jeg skulle gjerne ønske jeg var gravid, men det passer rett og slett ikke i det hele tatt.. skal gjennom en operasjon i neste uke, og har fått beskjed om at jeg ikke må bli gravid før det, for da må operasjonen utsettes.. Tenker at mensen kansje er forsinket pga av jeg stresser... hva skal jeg gjøre? ta en test? når må dette evt skje? Noen som kan svare???????

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

 

Du får jo bare ta en test. Håper vel da at den er negativ. Så grusomt å måtte ta det bort når du ønsker det!!

 

Det er jo mulig som du sier at mensen er forsinket pga stress, det skjer! Du kan trygt ta en test nå, jeg anbefaler Clear Blue, de er de beste og sikreste.

 

lykke til :-)

Skrevet

Hei!

Ta en test nå. Så får du vurdere situasjonen ut i fra testresultatet?

Har du mulighet til å utsette operasjonen hvis du er gravid?

Skrevet

takk for svar. Hvis jeg skulle være gravid, er det ikke noe alternativ å ikke få det, for å si det sån. Det er en ortopedisk operasjon som jeg har venta på i over ett år, så det kan helt sikkert vente ett år til!

 

Hvordan funker disse testene? kan jeg ta de når som helst på dagen?

 

 

Skrevet

Hei!

Når du har gått 5 dager over forventet mens, kan du ta testen når som helst på dagen!

Lykke til enten med baby eller oprerasjon!

Skrevet

takk skal dere ha.. kjenner meg litt lettere rundt hjertet allerede! skal oppdatere dere når jeg vet noe mer jeg:)

Skrevet

Lykke til med testingen da!

Håper at du er gravid jeg:)

Skrevet

Fikk du svar på testen eller???

Skrevet

hehe.. jeg er på skolen nå... må først innom et apotek og så ta testen:) har desverre ikke nett hjemme fortiden, men kommer inn imorra for å gi dere svar:)

 

Skrevet

jeg tok en test igår, og jeg er ikke gravid:) det var litt godt, siden det ikke passa så bra akkurat nå. Men det blir nok ikke lenge til vi begynner å prøve:)

takk for støtte;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...