Ninn (har født:) Skrevet 17. august 2006 #1 Skrevet 17. august 2006 Noen andre som plutselig har blitt støl/ fått vondt i bekkenet og når man sitter? Jeg har ikke bekkenløsning, men våkna i dag med en rar stølhetsfølelse i bekkenet og det er litt vondt å sitte. Kanskje det bare er fordi babyen har hodet så langt ned i bekkenet nå? Jeg er 39 uker og vet at hodet er festa.
Tredje nurk underveis Skrevet 17. august 2006 #2 Skrevet 17. august 2006 Alle gravide får bekkenløsning, men det varierer veldig i hvor stor grad man kjenner det. Du er heldig som ikke har kjent noe før. Jeg har hatt litt bekkensmerter de siste ukene, og for meg høres det ut som det er det du kjenner nå. Når babyen din har hodet festet og ligger så langt nede i bekkenet, bidrar nok det til at det blir mer press i hele bekkenområdet. Det er helt sikkert ikke noe farlig, men heller et tegn på at du nærmer deg enda mer, tenker jeg. Lykke til!
CecilieTerese Skrevet 17. august 2006 #3 Skrevet 17. august 2006 kjenner veldig godt til det. er også 39uker på vei. Det har vært tungt i sommer med tanke på å sitte ute osv. Det å sitte i en park har vært et mareritt for min del, ingen behagelige stillinger hehe.. Men men, det må nå vel være over snart
Ninn (har født:) Skrevet 17. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 17. august 2006 Tusen takk for svar dere! Ja, jeg er vel heldig som ikke har merka noe særlig tidligere, kom i dag morges etter jeg våkna, så innmari støl i bekken og rompe he he, men nå er det ikke lenge igjen uansett da:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå