Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Regner med at du skal begynne på helsestasjonen første gangen? Vi snakket om erfaringer fra fødselen, selv om det begynner å bli noen mnd siden. (Babyene er 3-4 mnd gamle nå, men pga sommerferien har vi ikke kommet i gang før nå.) Vi snakket om oppholdet på barselavd, barseltiden hjemme, amming, barseltårer, stell, daglige rutiner i hjemmet osv. Vi skal ha 3 treff til i regi av helsestasjonen, ellers er det opp til oss å treffes.

 

Det kan gå begge veier med barselgruppe har jeg hørt. Noen grupper blir de teamene, mens i andre grupper sklir det bare helt ut. Det kommer helt an på kjemien i gruppa. De fleste av mine venninner har bare god erfaring med barselgrupper.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5955540-barselgruppe/#findComment-5955945
Del på andre sider

Helt enig!! Jeg føler meg ganske så ferdig med svangerskapet og regner med at det ikke blir så mye snakk om plager og diverse fra svangerskapet, men mer konsentrert om babyene.

 

Synes nesten det var litt rart å snakke om fødselen og barseltiden for det begynner å bli en stund siden nå.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5955540-barselgruppe/#findComment-5956214
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...