Butterfly-prinsesse+prins Skrevet 15. august 2006 #1 Skrevet 15. august 2006 Hvor ofte spiser deres babyer når de har økedager? Vet ikke om det er det er det han har.... Men i går, og så langt i dag har han hylt og vært utrøstelig etter 1,5-2 timer - roer seg når han får pupp. Han finner heller ikke helt roen når han sover - klarer bare 15-30 min om gangen... Normalt spiser han med 2-4 timers mellomrom om dagen, og pleier i alle fall ha en lang hvil på dagen. Kan dette være økedager, og hvor lenge varer normalt de?
Expat Skrevet 15. august 2006 #2 Skrevet 15. august 2006 Kan være og varer vanligvis fra en dag til en uke. Det er ikke så veldig ofte nå faktisk, hver time fra start til start av amming er ganske vanlig!
3tettesmå Skrevet 15. august 2006 #3 Skrevet 15. august 2006 Høres veldig ut som økedager! Her i huset har de pleid å vare alt fra 1 til 3 dager, men tror det er ganske individuelt. De øker til de har nok mat igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå