Gå til innhold

April: Bra TV-program ikveld :-)


Lykketrollet 05♂+06♀+10♀

Anbefalte innlegg

Skrevet

"I de beste familier" kommer på Tv2 i kveld klokka 20.00. Jeg syns i hvert fall det er kjempeinteressant å følge med på. Det er oppdragelses-program fra Norge , og de tar opp hverdagsproblemer (Les: mine og cine problemer) Flere som følger med?

Jeg sitter klistret til skjermen hver tirsdag.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Slik er eg også - tirsdager er beste tv kvelder.

Så syns eg jo at det der Grays Antomy er kjempe kosligt og -- så er ikke seng før veldig sent i kveld. ;)

Skrevet

oj, det høres artig ut! tirsdager har vært tradisjonell tv-kveld her i gården også, helt fra friends gikk på tv :o) har begynt å følge med på grays anatomy jeg også og syns det er artig, men må jo få med meg oppdragelse på tv jeg også, hehe.

 

og mens vi snakker om tv - må anbefale Green Wing på tv2zebra på onsdager halv ti - jeg ler så tårene spruter og tøffelhelten med :oD

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...