Anonym bruker Skrevet 14. august 2006 #1 Skrevet 14. august 2006 Jeg skal til ultralyd om en uke, og begynner å bekymre meg for om jeg virkelig er gravid og om det er noe liv i magen. Jeg er 17 uker på vei, og har ikke vært dårlig i det hele tatt. Hatt litt svake "menssmerter" de siste månedene, men de har gått over nå. Kan jeg bare innbille meg at jeg er gravid. noen andre som føler det slik???? Buksene er blitt for små, og har lagt på meg. Men det kan jo bare være psykisk.....
Nine_82 Skrevet 14. august 2006 #2 Skrevet 14. august 2006 Jeg var ikke dårlig jeg heller..ikke bekymre deg. Du er nok gravid som bare det. Lykke til på ul.
Howdy Skrevet 14. august 2006 #3 Skrevet 14. august 2006 Kjenner meg igjen! Hadde samme bekymring første gang! Går nok så bra :-) Er litt roligere denne gang!
Anonym bruker Skrevet 14. august 2006 #4 Skrevet 14. august 2006 Godt å høre at det er flere enn meg som har hatt de tankene. Blir nok roligere etter å ha vært på UL.
Gjest Skrevet 14. august 2006 #5 Skrevet 14. august 2006 OFF! Tell me about it :-) Eg va aldri kvalm, ingen sure oppstøt, ingen plager av noe slag (de symptomene man merker først) ømme upper, vondt i hodet, trøtt osv... INGENTING... Jeg trodde ikke jeg var gravid før i 22.uke! Da hadde ryggen sviktet en stund og magen var blitt betydelig mye større :-) Hadde det ikke vert for at magen nå er kjempe (er i 28.uke), hadde jeg sikkert ikke følt meg gravid endå :-) hihihi... Koz deg kvalmefri hvertfall :-) Og lykke til på UL
msbu Skrevet 14. august 2006 #6 Skrevet 14. august 2006 Tror det er helt vanlig å føle seg slik. Jeg var plaget av skikkelig svangerskapskvalme fram til ca. uke 14. Fortsatt ble jeg lett kvalm nesten helt fram til UL. Bevegelser hadde jeg også kjent. Men likevel lurte tanken i meg: tenk om det bare er noe jeg innbiller meg... Spesielt plaget jeg meg selv med slike tanker før første legetime og første time til JM.
Anonym bruker Skrevet 14. august 2006 #7 Skrevet 14. august 2006 har du fått to streker på graviditetstest er du helt sikkert gravid!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå