Gå til innhold

Noen som har erfaring med herbalife eller annen hurtig slankekur?


Anbefalte innlegg

 

Jeg spiser både sunt og riktig, trener 3-5 dager i uka, og er generelt aktiv. Men har ca 8-10 kg som sitter litt ekstra godt. Kjenner flere som har prøvd herbalife med meget godt resultat på kort tid. Er derfor litt fristet til å prøve, men redd for å ødelegge forbrenninga. Viktig å si at jeg er veldig slank til vanlig, og har vært det i hele mitt liv. Ble helt som før etter at jeg fikk nr 1, og blir nok det med tid og stunder nå også. Men er ikke så tålmodig:-)

 

Hvis jeg prøver en slik kur, er det viktig å si at jeg kommer ikke til å kutte noen måltider eller vitaminer, kun i tillegg.

 

Men det jeg lurer på er:

Risikerer jeg å ødelegge forbrenninga?

Kan jeg slutte når jeg når ønsket vekt uten å gå opp igjen, forutsatt riktig kosthold?

Er det noen andre positive/negative sider ved dette?

 

Ps. Er snakk om en til to kurer, 3-7 uker

 

på forhånd takk for svar:-)

 

Fortsetter under...

Vist du klarer å drikke de da.. jeg skulle gå på den å fikk tilsendt smaksprøver. De var kvalmende, var kun jordbær jeg klarte å drikke opphele av. å i tillegg er de jo rå dyr.. Du er nødt å kutte ut måltid å drikke disse istede, hvis du skal gå ned ellers risikerer du å øke vekten. De bruker disse oxo til å øke vekt med..

 

Tror egentlig ikke noen form for pulverslanking er noe bra. man går stortsett opp etterpå, for forbrenningen går ned av slike kurer.. Men du hadde ikke tenkt å gå så lenge, så da er det kansje verdt ett forsøk..

 

lykke til i hvertfall, uansett hva du gjør for å gå ned de siste kg`ene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...