Gå til innhold

Liten oppdatering


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er tilbake fra KK, hadde bare 1 cm åpning etter rier m 3-6 min mellomrom fra 03-11, ved 12tiden dabbet de av og hatt en pause frem til nå, kjennes ut som de tar seg opp igjen nå. Jormor mente jeg hadde maserier, og er DETTE maserier DA kommer rier til å gjøre SKIKKELIG vondt!!!!!!!

Ellers prøver jeg å slappe av mellom riene, blir nok en lang natt. Får jeg ikke mer åpning så blir jeg satt i gang i morgen tidelig (siden vannet gikk i går)

 

Spøker for at det blir termin baby, men endagoverbaby går jo greit det også :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lykke til da!!!!!!!!!!!!!

Skrevet

Uff, ikke heldig det der, men sender deg masse føde-iløpet-av-natten-støv!!!!!!

 

Lykke til=) (det er jo verd det, uansett smerter liksom!)

 

*høygravid*

Skrevet

Husker jm sa samme til meg sist, " dette er ikke ordentlige rier, jeg ser på deg at du har ikke nok vondt, det er bare masrier" - og selv syntes jeg det var veeldig ondt! Ble bare 2 cm åpning, stoppet der - så til slutt ble det ks. - Men husker jeg tenkte som deg , er ikke dette ordentlige rier? Hjelpe meg, hvor vondt skal det egentlig bli?

vel - snart får du kjenne! LYKKE TIL ! :-)

Skrevet

LYKKE TIL!!!!!

 

:-)))))

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...